Movies
Ratings
485
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
First ManRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
VenomRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.5
The SwindlersRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
12 StrongRated ★ 3.0
Tomb RaiderRated ★ 4.0