Titles you rated
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.0
Temperature of LoveRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Make a Woman CryRated ★ 3.5
One Warm WordRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
Ugly BettyRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5