Titles you rated
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
Perfect GameRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 1.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0