Titles you rated
71: Into the FireRated ★ 3.5
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
PapermanRated ★ 4.5
Villain and WidowRated ★ 1.0
9Rated ★ 3.5- Rumble in the BronxRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
AliensRated ★ 3.0
Crows Zero IIRated ★ 3.0
ReboundRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
No Tears for the DeadRated ★ 2.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 4.0
Winners & SinnersRated ★ 5.0
HerculesRated ★ 4.0