Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 5.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 5.0
Sand CastleRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 4.0
The RaidRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0