Titles you rated
Mars Attacks!Rated ★ 1.0
Planet of the ApesRated ★ 1.0
Sector 7Rated ★ 0.5
Total RecallRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
HauntersRated ★ 1.0
Dancing QueenRated ★ 1.5
Black SwanRated ★ 4.0
SawRated ★ 0.5
Ghost HouseRated ★ 0.5
Radio StarRated ★ 2.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 2.5