Movies
Ratings
27
New WorldRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 2.0
WantedRated ★ 4.0
KillersRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Love On-AirRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0