Titles you rated
Men in Black InternationalRated ★ 2.0
The Invisible ManRated ★ 4.5
First BloodRated ★ 4.0
UsRated ★ 4.0
The Equalizer 3Rated ★ 3.5
The Equalizer 2Rated ★ 3.5
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
End of WatchRated ★ 3.5
HeroRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.0
Atomic BlondeRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Sausage PartyRated ★ 3.5
Basic InstinctRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
NobodyRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0