Movies
Ratings
593
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Crank: High VoltageRated ★ 4.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.5
The Foul KingRated ★ 2.5
PassengersRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
White House DownRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 2.5
The Bourne SupremacyRated ★ 3.0