Movies
Ratings
589
Ant-ManRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 5.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
VenomRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The PresidentRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0