Movies
Ratings
566
PlatoonRated ★ 5.0
1917Rated ★ 2.0
MidwayRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
Act of ValorRated ★ 4.5
The Ugly DucklingRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5
The OutlawsRated ★ 3.0
A Moment of RomanceRated ★ 4.0
The Big BlueRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0