Titles you rated
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
The Many Adventures of Winnie the PoohRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Free BirdsRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 2.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 2.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
TiMERRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 2.0
SilmidoRated ★ 2.5
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 2.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 2.5