Movies
Ratings
1066
SpectreRated ★ 3.5
Tomorrow Never DiesRated ★ 3.5
The Power of OneRated ★ 3.0
The Sum of All FearsRated ★ 3.0
SpawnRated ★ 2.5
Kindergarten CopRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Ghost RiderRated ★ 2.5
BeanRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.5
Field of DreamsRated ★ 3.0
Speed 2: Cruise ControlRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
Furious 7Rated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0