Movies
Ratings
114
Star TrekRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.5
PietaRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
My Tutor FriendRated ★ 2.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0