Titles you rated
The MartianRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.5
MaleficentRated ★ 1.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
ControllerRated ★ 3.0
Crank: High VoltageRated ★ 2.0
HookRated ★ 4.0
Mars Attacks!Rated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0
RayRated ★ 5.0
Child's PlayRated ★ 4.0
Free WillyRated ★ 5.0