Titles you rated
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 2.0
FuryRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.0
I Am a HeroRated ★ 2.5
Fabricated CityRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Gantz:ORated ★ 3.0
EnemyRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosRated ★ 1.0
Stuart Little 2Rated ★ 1.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 3.0
The KingRated ★ 2.5
LeonRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5
Born to Be BlueRated ★ 4.5