Titles you rated
My MisterRated ★ 4.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 5.0
Made In AbyssRated ★ 5.0
Summer Time RenderingRated ★ 3.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept RegardsRated ★ 4.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 4.0
Terror in ResonanceRated ★ 3.5- The Future DiaryRated ★ 4.5
Hare+GuuRated ★ 4.0
Eyeshield 21Rated ★ 5.0
Digimon FrontierRated ★ 4.5