Titles you rated
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 3.5
The Kids Are All RightRated ★ 3.5
DoubtRated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 3.5
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.0
Basic InstinctRated ★ 3.0
City Of The Rising SunRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The NegotiatorRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
HookRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
L.A. ConfidentialRated ★ 3.5
There Will Be BloodRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
ShineRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Cinderella ManRated ★ 3.0