Titles you rated
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
NotoriousRated ★ 4.0
Samurai X : Reflection (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
OseamRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Officer of the YearRated ★ 3.0
Fermat's RoomRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.0