Movies
Ratings
145
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The ESP CoupleRated ★ 2.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Jiro Dreams of SushiRated ★ 5.0- Tears In The ArcticRated ★ 4.0
Tears in the AmazonRated ★ 4.0
SickoRated ★ 5.0
50/50Rated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 3.0