Movies
Ratings
301
The Last StandRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
PredatorsRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 4.0
The Book of EliRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
The Hangover Part IIIRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Batman ForeverRated ★ 4.0
Man on a LedgeRated ★ 5.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0