Titles you rated
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 2.0
Ice AgeRated ★ 2.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.5
The Big SwindleRated ★ 2.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 2.5
Kick the MoonRated ★ 2.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
MadagascarRated ★ 2.0
Meet the In-LawsRated ★ 2.5