Titles you rated
BargainRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The DropoutRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.0- Prison Break Season 5Rated ★ 3.5
- AjinRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
ClaymoreRated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0
MarsRated ★ 4.0
The ExpanseRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
IncorporatedRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
Altered CarbonRated ★ 4.0
The 100Rated ★ 4.0
The 100Rated ★ 4.5