Series
Ratings
17
Hot SpotRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0