Titles you rated
SignalRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 3.5
Legend of the PatriotsRated ★ 3.5
Strike LoveRated ★ 3.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 3.0
Heading to the GroundRated ★ 0.5
Myung Wol the SpyRated ★ 1.5
Blue TowerRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
GiantRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0