Movies
Ratings
149
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.0
FarinelliRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.0
BoltRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
CasperRated ★ 3.0- The CureRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Rain ManRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 3.0
Cool RunningsRated ★ 3.0
HolidayRated ★ 3.0