Movies
Ratings
160
MontageRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
HopeRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
Wishing StairsRated ★ 1.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 2.0