Titles you rated
ChernobylRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Still Loving YouRated ★ 2.0
Life Special Investigation TeamRated ★ 4.0- The NextRated ★ 1.0
LookoutRated ★ 2.0
DistortedRated ★ 4.5- Battle of TonguesRated ★ 4.0
- Late Night HospitalRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0- 녹색전차 해모수Rated ★ 3.0
- Sun Hee and Jin HeeRated ★ 3.0
- Little WomenRated ★ 3.5
- Koby-KobyRated ★ 4.5
Before and After: Plastic Surgery ClinicRated ★ 3.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Byul Soon Geom Season 2Rated ★ 3.0- VirtueRated ★ 2.0