Titles you rated
- 괴물의 시간Rated ★ 3.5
NEW OLD BOYRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 2.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5