Movies
Ratings
175
Pitch PerfectRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Stuart Little 2Rated ★ 4.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 3.5
What a Girl WantsRated ★ 4.5
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Slow VideoRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.0
Remember the TitansRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
The President's BarberRated ★ 4.5
The City of ViolenceRated ★ 4.0