Movies
Ratings
189
Wet DreamsRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 1.5
Best ChefRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
SawRated ★ 4.5- WishRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
Monsters vs. AliensRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 4.5
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 2.5
TRON: LegacyRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 1.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0