Titles you rated
American PrimevalRated ★ 3.5
TaskRated ★ 3.5
The Terminal ListRated ★ 3.5
The Terminal List: Dark WolfRated ★ 2.5
Low LifeRated ★ 3.0
UntamedRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 3.0
The TyrantRated ★ 3.0
CrashRated ★ 2.5
Masters of the AirRated ★ 3.5
The Sand FlowerRated ★ 3.0
Fallout Season 1Rated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 3.5