Titles you rated
SupermanRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
MasterRated ★ 2.5
The KingRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 3.5