Movies
Ratings
208
The HoldoversRated ★ 4.0
Set It UpRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
RRRRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Free GuyRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 2.5
The Two PopesRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 2.5
AftersunRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
OkjaRated ★ 2.5