Movies
Ratings
268
The Good NeighborRated ★ 4.0
GoldRated ★ 3.5
Suspect XRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 2.5
The Good NeighborRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
The FighterRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 2.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 1.5
The Purge: Election YearRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 3.0
Murder in the FirstRated ★ 3.5