Titles you rated
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.5
My Name Is KhanRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.5
LifeRated ★ 3.0
PixelsRated ★ 3.0
Ip Man 3Rated ★ 3.0
The MimicRated ★ 2.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 2.5
SplitRated ★ 4.0