Movies
Ratings
31
Maundy ThursdayRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 2.0
Our TimesRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 5.0