Movies
Ratings
258
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
DuneRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
FollowingRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
HarbinRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5