Series
Ratings
244
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Heart to HeartRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 5.0
My Neighbor Seki And Rumi's PhenomenonRated ★ 5.0- Fairy TailRated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0- Fairy TailRated ★ 5.0
- Fairy TailRated ★ 5.0
- Fairy TailRated ★ 5.0
- Fairy TailRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 5.0- Fairy TailRated ★ 5.0
- Fairy TailRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0- Fairy TailRated ★ 5.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 5.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0