Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0