Titles you rated
Extreme JobRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
District B13Rated ★ 3.5
Golden SlumberRated ★ 3.5
Hotel ArtemisRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 5.0
Truth or DareRated ★ 2.5- As the Gods WillRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 5.0