Titles you rated
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Dummy MommyRated ★ 5.0
Golden BrideRated ★ 4.0
School 2017Rated ★ 4.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 5.0- Invisible ManRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
LastRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
Missing NineRated ★ 4.0
GourmetRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 2.5
Fabulous BoysRated ★ 3.5