Titles you rated
Sky of LoveRated ★ 4.5
For You in Full BlossomRated ★ 4.0
Buzzer BeatRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 5.0- 원피스 2기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0