Titles you rated
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 5.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 1.0