Titles you rated
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0