Titles you rated
HelplessRated ★ 3.5
The PlatformRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
The Wild RobotRated ★ 4.5
Dog on TrialRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 5.0
The Room Next DoorRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Fresh GuacamoleRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Tears in the AmazonRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 4.0