Movies
Ratings
81
Your Name.Rated ★ 1.5
The MercilessRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 2.5
PunchRated ★ 2.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
SuffragetteRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0