Series
Ratings
63
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
The WhirlwindRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.0
FestivalRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Comic RipRated ★ 1.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
Violet EvergardenRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Korea No.1Rated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0