Movies
Ratings
220
JokerRated ★ 4.5
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
DownfallRated ★ 4.0
Darkest HourRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
MacbethRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
RebeccaRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0