Titles you rated
SinnersRated ★ 4.5
The Prince of EgyptRated ★ 3.5
An Almost Christmas StoryRated ★ 2.5
ElioRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Set Me FreeRated ★ 4.0- Look AroundRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 3.5
Seven SamuraiRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 3.5
The Fast and the FuriousRated ★ 3.5
IrreversibleRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The 400 BlowsRated ★ 3.5
나쁜계집애: 달려라 하니Rated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.5